Șofer de minibus pentru rute  școlare si de aeroport

Angliamea.ro anunt: Descrierea postului
247 airport transfer cars este o companie de transport dedicată oferirii de servicii profesionale tuturor clienților la prețuri accesibile.
căutam șoferi de minibus pentru joburi de aeroport și de școală (copii sen)
recrutăm un șofer profesionist de autocar (permis de conducere categoria d) din nordul londrei, detinator de card cpc complet.
postul va fi cu normă întreagă
program 5-6 zile/saptamana
luni-duminică (de obicei weekendurile sunt aglomerate)
candidatul potrivit trebuie să aibă:
o licență validă pcv (d).
cpc complet
un card tacho digital
experiență anterioară de conducere cu autocar și autobuz (minim 1 an)
nu mai mult de 6 puncte pe permisul de conducere
dbs enhanced - dacă nu aveți un dbs, vă putem ajuta să aplicați pentru el.
va rugam sa aplicati cu cv-ul dumneavoastra sau sa ne sunati/sms la: 07710682160 - daniel / 07918644198.

AngliaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu AngliaMea.ro
Publicat:
2022-09-13 13:57
Autorul anuntului:
Nume:
Daniel
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Soferi
Localitate
Localitate:
Londra
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...33