Operatori masini de cusut / confectioneri textile

Angliamea.ro anunt: Insta Recruit in parteneriat cu unul dintre liderii mondiali in confectionarea echipamentelor de protectie si salvare pentru industria aeronautica si navala, recruteaza personal cu experienta in utilizarea masinilor de cusut industriale ( masina simpla liniara).

Locatie: Ellesmere Port UK

Cerințe:
• Experienta in utilizarea masinilor de cusut simple liniare minimum 1 an.
• Drept de munca in UK (Pre-settle; Settle Status)
• Limba Engleza la nivel de baza necesar pentru Health and Safety

Condiții:
• Plata: saptamanala
• £10.25 pe ora pentru orele standard - 39/saptamana
• £12.81 pe ora pentru orele suplimentare.
• Ture: Luni-Joi 08:00-17:00; Vineri 08:00-13:00
• Contract de munca de minum 6 luni cu posibilitatea semnarii unui contract permanent direct cu clientul nostru, pentru candidatii potriviti.
• Concediu platit.
• Consultanta gratuita si suport din partea echipei Insta Recruit pe toata perioada colaborarii.
• Suport pentru persoanele ce doresc sa se relocheze pentru acest job

Alte beneficii:
• Conditii optime de lucru Site nou deschis
• Cantina - va puteti aduce propria mancare sau va puteti procura direct de la cantina companiei;
• Parcare gratuita.

Responsabilități:
• Veti confectiona diferite produse, in general echipament de protectie si salvare la un standard ridicat de calitate Se ofera training pentru fiecare produs in parte.

AngliaMea.ro nu este responsabilă pentru conținutul anunțurilor: textul, contactele furnizate etc. Dacă credeți că conținutul unui anunț clasificat este fals sau ilegal, vă rugăm să luați legătura cu AngliaMea.ro
Publicat:
2022-10-27 18:12
Autorul anuntului:
Nume:
Cristina
Numar de telefon:
Adauga un nou anunt
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Alta munca calificata
Localitate
Localitate:
Alte tari
 (Comentarii: 0)

Tags

Pagini: 12...32