EN / RO
2018 05 27 / duminică / 14:23
 

Soferi 

AngliaMea.ro anunt: Angajam soferi categora B - Marea Britanie
Vrei sa faci parte dintr-o companie internationala care poate sa iti ofere stabilitate si un loc de munca pe o perioada nedeterminata ?
Avem posturi disponibile peste tot in UK.
Avem recrutari programate saptamanal.
Cerinte minime :
-permis de minim 2 ani
Pentru alte detalii va rugam sa va alegeti locatia preferata de mai jos si sa ne dati un telefon:
Uk(+44)
Apelasi oricare numar de mai jos din UK fara prefix, din Romania cu +44 inainte va rugam :

Romford – Stefan 07388929005‬
West Drayton – Florentina 07575663066‬
Weybridge – Marius 07954133464‬
Swindon - Adrian – 07376065361 sau Aurelian 07507969188
Enfield – Bogdan - 07375543352‬‬
Worcester – Adrian 07572208920‬
Bow – Adrian 07572208950
Dartford – Cosmin 07954133437‬
Hemel – Silviu 07939288145‬
Norwich – Cristi 07954133438
Southampton – Cristi 07507969176
Reading – Sorin 07954133436
Littlehampton – Alex 07828222260‬
Bristol – Darren 07852101167
Leicester – Martin 07572838270
Croydon – Edwin 07376065354
Maidstone – Maciej 07507969179
Swansea - Josh 07496231487

Telefon România – Bogdan 0799648487

Daca nu vreti sa ne sunati atunci folositi link-ul de mai jos si va puteti allege depozitul cel mai aproape de dumneavoastra si va vom contacta noi in scurt timp :
https://goo.gl/forms/cOWPfdn7TkGoYfDs1
Spor la bani!
Publicat:
2018-05-16 15:23
Nume:
Cristina
Nume:
Neagu
Numar de telefon:
Domeniu de activitate
Domeniu de activitate:
Soferi
Localitatea
Localitatea:
Restul Angliei
 (Comentarii: 2)

Tags

   

Companii oarecare din catalogul companiilor Angliamea.ro